Image
Image
Image
Bütçe Dostu Kese ve Kumaş Paketi

Bütçe Dostu Kese ve Kumaş Paketi

Ürün Kodu:134
₺ 125.00
1
Stoğa Gelince Haber Ver
Hemen Al
features300 TL üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo
featuresPlastiksiz kargo
Ürün Açıklaması

Mumo’nun üretiminde kullandığımız her kaynak çok değerli.

Doğanın kaynaklarına sorumluluklarımızı yerine getirerek atıksız üretim yapmak için,

standart üretim ölçülerine uygun olmayan sertifikalı organik pamuklu kumaşlarımızı bir araya getirdik,

senin için alternatif ölçülerde uygun fiyatlı Mumo paketi hazırladık.

 

Bu paketin içinde özel ölçülerde; 1 adet orta boy balmumlu kese, 1 adet küçük boy balmumlu kese ve 1 adet balmumlu kumaş bulunuyor. 

Orta Kese (23x27 cm), Küçük Kese (12,5x15,5 cm), Küçük Kumaş (18x18 cm) Devamını Göster

Mumo'nun Özellikleri 


Doğanın kaynaklarına sorumluluklarımızı yerine getirerek atıksız üretim yapmak için, standart üretim ölçülerine uygun olmayan sertifikalı organik pamuklu kumaşlarımızı bir araya getirdik, senin için alternatif ölçülerde uygun fiyatlı Mumo paketi hazırladık.


Mumo’lar organik sertifikalı pamuklu kumaş, balmumu, ağaç reçinesi, hindistan cevizi yağından oluşuyor. Tamamen doğal içeriğe sahip kumaşlar; buzdolabı poşeti, streç film gibi tek kullanımlık plastiklere alternatif olarak üretiliyor.


Bu paketin içinde özel ölçülerde; 1 adet orta boy balmumlu kese, 1 adet küçük boy balmumlu kese ve 1 adet balmumlu kumaş bulunuyor.


Orta Kese (23x27 cm), Küçük Kese (12,5x15,5 cm), Küçük Kumaş (18x18 cm) Uzun süre taze tutmak istediğin gıdayı içine koyduktan sonra, üstünü kapatıp elinin ısısı ile kumaşı mühürleyebilirsin.


100 defa yıkanıp tekrar kullanılabilir. Yanıcıdır, içeriğindeki solüsyonun erimesi sebebiyle sıcak ortamlarda bırakılması veya sıcak ürünlere sarılması önerilmez.


Nerede kullanabilirsin?


Bütçe dostu paketini aklına gelen her gıdada kullanabilirsin; peynir, yarım limon, ekmek, sebzeler, meyveler.


Kaselerin üzerini küçük boy Mumo ile kapatabilirsin, ekmekler ve yeşillikler için orta boy balmumlu keseyi kullanabilirsin. Küçük boy kese atıştırmalık yiyecekleri saklamak ve taze tutmak için uygun.


Et saklamak için önermiyoruz. Elinin ısısıyla kumaş mühürleniyor. Mumo ile yiyeceklerin uzun süre doğal olarak taze kalıyor.


Neden Mumo?


Mumo’lar tek kullanımlık plastiklerin doğal alternatifidir. Sürdürülebilir bir yaşam için, doğayı korumak adına plastik ürünler yerine Mumo kullanmanı öneriyoruz.